Postanite član PcDoctor kluba!

Natisni

Brezplačno postanite član našega kluba in tako boste v vaš e-poštni predal redno prejemali vse akcijske pakete, ki jih bo nudil PcDoctor, hkrati pa z brezplačnim članstvom postanete naš uporabnik in tako lahko koristite brezplačne informativne in diagnostične klice na našo številko 051 479 666!

 

-> Želim se včlaniti sedaj!

 

Članstvo je seveda popolnoma brezplačno. Našim članom nudimo brezplačne informativne in diagnostične klice na našo telefonsko številko 051 479 666. Če imate problem z računalnikom nas samo pokličete in naš serviser bo glede na Vašo telefonsko številko videl ali ste že član našega kluba ali ne, v kolikor pa imate probleme z včlanjevanjem preko spletne strani pa vas lahko včlanimo tudi preko telefona, če pokličete isto številko 051 479 666.

Zakaj se mi splača brezplačno članstvo v klubu PcDoctor:

  • redno boste v Vaš epoštni predal prejemali zanimive vsebine s področja računalništva
  • redno boste v Vaš epoštni predal prejemali akcijske ponudbe PcDoctorja
  • člani kluba bodo imeli posebne ugodnosti v akcijskih ponudbah
  • koristite lahko brezplačne informativne in diagnostične klice na številko 051 479 666
  • koristite lahko pomoč preko interneta - oddaljenega namizja
  • naša ponudba za člane se bo vseskozi dopolnjevala